China plotësisht automatike Blowing Furnizuesit derdhur makine dhe prodhuesit | Joysun

Plotësisht automatike Blowing Machine derdhur

Përshkrim i shkurtër:

With the capacity of 2000-4000 per hour, Small bottle automatic blow molding machine can blow the bottles of the volume less than 2L, and the bottle diameter fromФ28—Ф30. Features: Automatic blow molding machine is designed uniquely with the innovative and reasonable mechanical structure. During the whole producing process, the bottles mouth faces down to avoid being overheated in the process of heating, which extends the application widely used. We adopt the cheap compressed air as driving ...


  Detail Product

  Produkt Tags

  Me kapacitet prej 2000-4000 në orë, shishe të vogla automatike derdhur goditje makine mund të hedhur shishe të vëllimit më pak se 2L, dhe diametër shishe fromФ28-Ф30.

  11

  Features:

  Automatike derdhur goditje është projektuar në mënyrë unike me strukturën inovative dhe të arsyeshme mekanike. Gjatë procesit të tërë prodhimin, shishe gojë përballet me poshtë për të shmangur duke u overheated në procesin e ngrohjes, e cila shtrihet kërkesën përdorur gjerësisht. Ne e pranojmë ajrin lirë ngjeshur si ngarje pushtetin, duke aplikuar teknologji të përditësuar PLC për të kontrolluar automatikisht; parametër presetting, ndërtuar në vetë-diagnozën, alarm dhe funksion ekran LCD. Touch-screen është miratuar ndërfaqe njerëzore, miqësore dhe të dukshme e cila është e lehtë për të mësuar. 

  21

  Paraformoj up strukturën

  Një deri është për të kontrolluar veprimin e paraformoj përçon strukturës. Nëse ka shumë preforms në tunel, lëvizja do të ndalet; në qoftë se nuk është e mjaftueshme, ajo do të marrë preforms automatikisht nga paraformoj përcjellë strukturën. 

  22

  tuneli ngrohje

  Struktura ngrohje paraformoj është e përbërë nga tre grupe të tunelit të ngrohjes në serialet dhe një ventilator. Çdo tunel ngrohje është instaluar me 8 copa tani ultra tubit të ndriçimit të kuqe dhe kuarc të cilat janë të shpërndara në çdo anë të tunelit të ngrohjes.

  23

  Pajisja Mold-mbylljes

  Ajo është e vendosur në pjesën e mesme të makinës dhe është i përbërë nga myk-mbylljes cilindër, duke lëvizur template dhe template të caktuar, etj Dy gjysmat e myk janë të fiksuar në template fikse dhe lëviz template respektivisht.

  24

  Sistemi i kontrollit PLC

  Sistemi i kontrollit PLC mund të shikojnë nga temperatura paraformoj dhe në qoftë se të gjitha veprimet janë kryer në bazë të programeve vendosjen, nëse jo, sistemi do të ndalet automatikisht për të shmangur fajin zgjeruar. Përveç kësaj, ka faj arsye këshilla në ekran touch.

  25

  Struktura Blow

  Në sajë të miratimit të strukturës bottom-goditje, goja shishe është gjithmonë përballet me poshtë për të parandalohet nga ndotja e pluhurit dhe papastërti.

  26

  Sistemi ndarjen e ajrit

  defekt ajrit dhe puna e ajrit është e ndarë nga njëri-tjetri. . Në qoftë se klienti është në gjendje të përdorin ajrin e pastër defekt, ajo do të sigurojë prodhimin e shisheve të pastër më së shumti.

  Konfigurimi:

  PLC: MITSUBISHI

  Interface & touch screen: MITSUBISHI ose HITECH

  Solenoid: BURKERT ose EASUN                                                                              

  cilindër pneumatik: Festo ose Lingtong

  Filtri kombinim rregullator / lubrifikues: Festo ose Shako

  komponent elektrike: SCHNEIDER ose DELIXI                                                             

  Sensor: Omron ose DELIXI

  Inverter: ABB ose DELIXI ose DONGYUAN

   

  Specifikime teknike:

  ITEM

  njësi

  JSD-Ⅱ

  JSD-Ⅳ

  JSD-Ⅵ

  MAX Kapaciteti

  BPH

  2000

  3500

  4800

  vëllimi shishe

  L

  0,2-2,0

  0,2-2,0

  0,2-1,5

  Qafa diametër

  mm

  Ф28-Ф30

  Ф28-Ф30

  Ф28-Ф30

  diametër shishe

  mm

  Ф20-Ф100

  Ф20-Ф100

  Ф20-Ф100

  lartësi shishe

  mm

  ≦ 335

  ≦ 320

  ≦ 320

  Mold zgavër

   

  2

  4

  6

  hapja derdhur

  mm

  150

  140

  150

  Hapësira në mes të dëmtimit të dhëmbëve

  mm

  128

  190

  190

  goditjen forcë

  N

  150

  300

  450

  Gjatësia e shtrihen

  mm

  ≦ 340

  ≦ 340

  ≦ 340

  fuqia e Përgjithshme

  KW

  16.5 / 10

  24.5 / 16

  33/22

  Seksioni i kontrollit të temperaturës

  zonë

  8

  8

  8

  Tension / faza / frekuenca

   

  380V / 3 / 50HZ

  380V / 3 / 50HZ

  380V / 3 / 50HZ

  makinë dimension kryesor

  mm

  2900 (L) * 2000 (W) * 2100 (H) 2950 (L) * 2000 (W) * 2100 (H)

  4300 (L) * 2150 (W) * 2100 (H)

  peshë

  kg

  2600

  2900

  4500

  dimension transportues

  mm

  2030 (L) * 2000 (W) * 2500 (H) 2030 (L) * 2000 (W) * 2500 (H)

  2030 (L) * 2000 (W) * 2500 (H)

  pesha transportues

  kg

  280

  280

  280


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne